Kaip numesti svorio 10 kg? Pratimai ir dieta

fizinis aktyvumas norint numesti svorio per mėnesį 10 kg

Svorio metimo problema pastaruoju metu aktualiausia tiek tarp jaunų merginų, tiek tarp vyresnio amžiaus moterų. Tačiau būtent merginos dažniausiai nerimauja dėl savo išvaizdos ir papildomų kilogramų nebuvimo, todėl kasdien ieško būdų, kaip mankštomis ir dietomis numesti 10 kg. Kodėl būtent 10 kg? Šis svoris yra apytikslis, nes kiekvienam perteklinio svorio kilogramų skaičius, kurio jums reikia atsikratyti, yra visiškai individualus. Tačiau vis tiek populiariausia paieškos užklausa internete išlieka „Kaip numesti svorio 10 kg? Pratimai ir dieta", todėl apie tai pakalbėsime vėliau.

Tiesą sakant, yra nemažai būdų numesti svorio. Tai ne tik dietos ir pratimai, bet ir tinkama mityba apskritai bei įvairios kosmetinės procedūros (įvyniojimai, masažai, vonios), jau nekalbant apie arbatas ir žolelių preparatus svorio metimui. Tačiau visi žino, kad tai yra integruotas požiūris į problemos sprendimą, kaip numesti svorio 10 kg atliekant pratimus per mėnesį, kuris duos ryškiausią efektą.

Specialios kūno rengybos ekspertų sukurtos svorio metimo treniruočių sistemos leidžia efektyviai numesti 10 kg mankštinantis per 2 savaites ar anksčiau, tik griežtai laikantis tam tikros dietos ir fizinio aktyvumo lygio. Jų pagalba galėsite ne tik sugrąžinti savo svorį į normalią, bet ir išpumpuoti beveik visas raumenų grupes.

Visiems, kurie nori numesti svorio 10 kg pratimais per 2 savaites ar daugiausiai mėnesį, pristatome specialų efektyvių treniruočių namuose rinkinį.

Kaip numesti 10 kg per mėnesį sportuojant?

Kaip jau išsiaiškinome, tik integruotas požiūris į svorio metimo klausimą gali duoti laukiamų rezultatų. Todėl darydami svorio metimo pratimus nepamirškite tinkamai maitintis ir gerti iki 2–3 litrų vandens. Reguliarus fizinis aktyvumas turėtų būti privalomas. Norėdami tai padaryti, galite užsiregistruoti baseine, fitneso, aerobikos, šokių, pilateso ar bėgimo užsiėmimuose.

Ir jei norite įtvirtinti rezultatą, naudokite šį treniruočių rinkinį, kad numestumėte svorio 10 kg. Apsvarstykite pratimus problemiškiausioms kūno vietoms:

  • Pradinė padėtis - stovėjimas ant rankų (kaip ir atsispaudimų metu), o nugara lygi ir nenusvyra, o pilvas įtrauktas. Sulenkite vieną koją ties keliu ir nukreipkite ją į priešingą petį, tada grįžkite į pradinę padėtį. Pakartokite tuos pačius veiksmus su kita koja apie 15 kartų 3 rinkinius.
  • Suimkite kėdės atlošą ir pakelkite koją 90 laipsnių kampu kūno atžvilgiu, nesulenkdami kelio. Po to atlikite 10 sukamųjų judesių ir pakeiskite koją. Visą laiką laikykite nugarą tiesiai.
  • Atsistokite šonu prie kėdės, laikydami ranka, ir atlikite 20 sūpynių kiekviena koja į šoną, atlikdami 3 rinkinius. Norėdami padidinti apkrovą, nelaikykite už kėdės ranka.
  • Atsigulkite ant grindų ir ritmiškai kelkite sėdmenis aukštyn ir žemyn bent 20 kartų per 3 rinkinius. Po to apsiverskite ant šono ir atlikite 30 sūpynių kiekviena koja aukštyn ir pirmyn, laikydami ją lygiagrečiai grindims.
  • Padėkite kojas pečių plotyje ir pakelkite rankas aukštyn, suglausdami jas į pilį. Atlikite sklandžius polinkius, pirmiausia viena kryptimi, tada kita, tada grįžkite į pradinę padėtį. Turėtumėte jausti, kaip įtempti jūsų įstrižai ir pilvo raumenys, o tai palaipsniui atleis jus nuo nukarusių šonų.
  • Padėkite kojas arti vienas kito ir pasukite kojas, pirmiausia vieną, tada kitą. Tuo pačiu metu visada stovėkite tiesiai, nepalenkdami nugaros. Jei šis pratimas jums sunkus, galite laikyti ranką už kėdės atlošo. Atlikite apie 15 sūpynės kiekviena koja 3 rinkiniais.

Tačiau norint, kad pratimai duotų maksimalų rezultatą metant svorį, būtina griežtai laikytis teisingos dietos, todėl toliau kalbėsime apie tai, kaip numesti svorio 10 kg laikantis dietų. Taip pat nepamirškite apie mankštą.

Kaip numesti svorio 10 kg ar daugiau laikantis dietų ir reguliariai mankštinantis?

obuolys svorio metimui per mėnesį 10 kg

Atlikdami aukščiau pateiktą svorio metimo pratimų rinkinį, nustatykite individualią dietą. Ją gali reprezentuoti specialiai sukurtos dietos, taip pat dieta, pagrįsta sveikos mitybos taisyklėmis su tam tikrais apribojimais.

Net jei nesate dietų šalininkas, atminkite, kad norėdami efektyviai numesti svorio, būtinai turite atsisakyti alkoholio, riebaus, saldaus ir krakmolingo maisto, neįskaitant greito maisto, greitųjų angliavandenių ir sočiųjų riebalų. Figūrai kenkiančius maisto produktus pakeiskite šviežiomis daržovėmis, vaisiais ir grūdais, taip pat gerkite kuo daugiau vandens. Kasdien sumažinkite porciją: taip galite sumažinti suvartojamo maisto kiekį. Be to, netrukus jūsų skrandžio apimtys pastebimai sumažės, o alkio jausmas nustos taip dažnai varginti, o kalorijų galėsite suvartoti vis mažiau.

Jei išdrįstate imtis drastiškų priemonių ir norite sužinoti, kaip dietų pagalba numesti svorio 10 kg ar daugiau, naudokite šiuos metodus:

  • Griežta mono dieta, kurios pagrindas yra neriebus kefyras ir grikiai. Jis skirtas 1 savaitei, jei pageidaujama, po kurio laiko galima pratęsti arba pakartoti.
  • Dieta salierų sriubos pagrindu. Tai viena iš paprasčiausių, nes šią sriubą galima valgyti bet kokiu kiekiu kiekvieną kartą, kai jaučiate alkį, nebijant figūros. Jai paruošti reikės šių produktų: 1 kg kopūstų, 2 morkų, 0, 5 kg salierų, 1-2 svogūnų, 1-2 paprikų ir 2 pomidorų arba pomidorų pastos.
  • Griežta dieta, pagrįsta protarpiniu badavimu. Ši dieta padės numesti 10 kg vos per savaitę, tačiau ji gali turėti daug kontraindikacijų, todėl gerai pagalvokite, prieš rizikuodami savo sveikata vardan lieknėjimo. Kaitaliokite dienas, kai geriate tik mineralinį vandenį, su dienomis, kai išgeriate litrą pieno. Vieną iš darbo dienų galite suvalgyti daržovių salotų ar vaisių, o savaitgalį – virtą kiaušinį, mėsą arba 100 gramų neriebios varškės su kefyru.